Black Steel Welding

Schody stalowe

              Zajmujemy się projektowaniem i produkcją schodów wykonanych na bazie profili i blach stalowych. Dokonujemy niezbędnych pomiarów na podstawie których dokonywany jest wstępny kosztorys. Na życzenie klienta wykonujemy zlecenia związane z projektowaniem i wizualizacją gotowego wyrobu. Chętnie współpracujemy z biurami architektonicznym i służymy pomocą w realizacji nietypowych projektów.

Nasze produkty są wykonywane zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi z zachowaniem warunków bezpieczeństwa użytkowania. Konstrukcje stalowe są nie tylko stabilne ale także posłużą na długie lata bez potrzeby dokonywania jakichkolwiek konserwacji. Zabezpieczenie antykorozyjne wykonywane jest na bazie farb proszkowych wygrzewanych na gorącą dzięki czemu ryzyko uszkodzenia powłoki malarskiej jest maksymalnie zminimalizowane. Z uwagi na ścisłą współpracę ze stolarzami możemy wykonać zlecenia zakładające elementy z drewna. W przypadku schodów zewnętrznych możemy również ocynkować ogniowo szkielet i dodatkowo pomalować w dowolnym kolorze RAL.

Wykonujemy projekty które mają zastosowanie wewnętrzne jak i zewnętrzne. Realizujemy również projekty związane z konstrukcjami klatek schodowych np. schodów technicznych ze stopniami wykonanymi z krat WEMA.

W ramach naszej usługi wykonujemy:

  1. Pomiary
  2. Szacunkowy kosztorys i wycenę
  3. Projekty z wstępną wizualizacją do wglądu klienta
  4. Dokumentację techniczną i powykonawczą
  5. Wszelkie niezbędne prace ślusarsko-spawalnicze
  6. Montaż
Schody stalowe nowoczesne
Schody z profili stalowych ze stopniami ze stopniami giętymi z blach malowane proszkowo
Schody stalowe nowoczesne
Balustrada do schodów mix
Schody ażurowe
Schody ażurowe, skręcane pod stopnice z drewna