Black Steel Welding

Bufory, zbiorniki do pomp ciepła, sprzęgła hydrauliczne

              Od początku naszej działalności jesteśmy stale związani z pracami hydraulicznymi. Realizujemy projekty zarówno developerskie jak i u indywidualnych klientów. Doświadczenie naszej załogi pozwoliło nam na wdrożenie do produkcji asortymentów które są dostosowane do obecnych warunków ekonomicznych dotyczących utrzymania lokali i gospodarstw domowych. Bufory i zbiornik do pomp ciepła naszej produkcji są śmiało stosowane w instalacjach CO które osobiście wykonujemy i montujemy.

              Nasze produkty są oparte na naszym doświadczeniu związanym z podobnym asortymentem tego typu wykonywanym przez innych producentów, które nie zawsze były w stanie sprostać oczekiwaniom naszym i klientów. Stale rozwijana i unowocześniana technologia wykonania poszczególnych elementów armatury hydraulicznej jest idealnym rozwiązaniem dla doświadczonych hydraulików którzy oczekują od swojej pracy zadowolenia klienta i ekonomi użytkowania przez długie lata.

             Podczas realizacji naszych kontraktów niejednokrotnie spotkaliśmy się z instalacjami gdzie konieczne było zastosowanie sprzęgła hydraulicznego które umożliwia prawidłowe zrównoważenie ciśnienia i przepływów pomiędzy stroną kotła a stroną instalacji odbiorczej. Tutaj również wiedzieliśmy czego oczekujemy od tego urządzenia i postanowiliśmy wdrożyć je do naszego katalogu wyrobów według naszych sprawdzonych potrzeb. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny rozdzielacz hydrauliczny na konkretny wymiar (włącznie z rozstawem i umiejscowieniem przyłączy) który będzie spełniał swoją jakże ważną funkcję w instalacji CO.

            Armatura naszej produkcji doskonale sprawdza się w instalacjach gdzie źródłem zasilania jest kocioł gazowy czy też pompa ciepła kiedy mamy do zastosowania kilka obiegów grzewczych takich jak ogrzewanie podłogowe, obieg ogrzewania grzejnikowego i obieg ogrzewania c.w.u.

                

Bufor 2000l
Zbiornik pompy ciepła

Zbiornik buforowy do pompy ciepła

Sprzęgło hydrauliczne 2 drogowe
Sprzęgło-rozdzielacz hydrauliczny 2-drogowy
Instalacja hydrauliczna
Instalacja hydrauliczna z buforem 2100 L